Татарстан төзелеш материаллары җитештерүчеләренә үз компанияләре турында Россиядә һәм чит илләрдә хәбәр итәргә булышыйк!

Татарстан төзүчеләренең һәм девелоперларының төзелеш материалларының җирле җитештерүчеләр белән эшлекле бәйләнешләрен берләштерү кысаларында 26 мартта 10:00 сәгатьтә ТР Инвестицион үсеш агентлыгы ТР Төзелеш, архитектура һәм торак-коммуналь хуҗалык министрлыгы белән берлектә Татарстан продукциясен тәкъдир итү һәм төзүчеләр белән контактлар алмашу өчен ачык мәйдан оештыра.

Чара Татарстан Республикасында һәм аннан читтә төзелеш материаллары продукциясен җитештерүчеләрне алга этәрү өчен оештырылган. Компанияләр өчен бу – үз продукцияләрен көндезге, шулай ук тематик каталогта тәкъдим итү мөмкинлеге, ул киләчәктә Татарстан Республикасы Хөкүмәте тарафыннан төбәк һәм халыкара дәрәҗәләрдә уздырыла торган барлык чараларда да тәкъдим ителәчәк.

Компания-җитештерүчеләр үз эшчәнлеген тәкъдир итә ала: нәрсә җитештерәләр, кем клиентлар булып тора һәм продукциянең нинди бәясе. Бу һәм өстәмә мәгълүмат махсус каталогка керәчәк, ул әлеге чарада Татарстан Республикасының инвестицион үсеш агентлыгында түбәндәге адрес буенча тәкъдим ителәчәк: Казан шәһәре, Агрономия ур., 11. Татарстанның һәм Россиянең башка төбәкләренең барлык төзүчеләренә якынрак булу өчен, шулай ук республика министрлыклары һәм ведомстволары белән алга таба эшләү өчен, югарыда күрсәтелгән критерийлар нигезендә, Сезнең компания турында мәгълүмат бирергә кирәк.

Каталогта мәгълүмат урнаштыру һәм чарада катнашу мәсьәләләре буенча Инсаф Салаватуллинга 8 (843) 570-40-01 (өст.1015) телефоны буенча мөрәҗәгать итегез.

22.03.2021
©2003—2015 Татарстан Республикасының Министрлар Кабинеты. Материалларны тулы яки өлешчә куллану очрагында сылтама мәҗбүри